Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení skeneru

Ahoj, potřeboval bych nějak SOFTWAROVĚ nasdílet scanner od HP, připojený přes usb.
Skener bude připojen buď k linuxu nebo k win, podle toho, kde bude sdílení snazší. Klienti jsou win.

Díky

Predpokladam, ze kdyz je pripojeny k nejakemu PC, tak tam uzivatel musi prijit a vlozit predlohu pro skenovani. Proc ma potom odejit k jinemu pocitaci a spustit skenovani?
Pokud chces reseni, slo by to pres vzdalene ovladani plochy pocitace, ke kteremu je scanner pripojeny.