Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wmplayer.exe a iexplorer.exe

Dobrý den, prosím o pomoc s windows media player.
Vše mi šlo přehrávat až jednou jsem dostal nápad, že stáhnu ze stahuj.cz codec pack all in 1 a pak už to jelo.
Nelze spustit nic v MP3 - vyskočí okno: V aplikaci wmplayer.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. Pokud jdu na stránky české televize a chci si přehrát nějáký pořad, tak je tam stejná hláška akorát je tam iexplorer.exe. Smazal jsem všechno co se týkalo wmp, stáhnul wmp 11 z microsoft stránek, ale dělá to pořád. Stáhl jsem i ffdshow, ale nic. Prosím o pomoc. Děkuji za rady. Daniel

Ještě dotaz, když jsem smazal codec pack all in 1 6.0.3.0., tak když jdu do "přidat nebo odebrat programy", tak tam stále je, ale nemá žádnou velikost. Když kliknu na "změnit nebo odebrat", tak vyskočí okénko: Error - could not load intialization file.
Je to tam i po restartu.