Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení I-net

Ahoj všichni. Nevím si rady s připojením na net. Doma mám stálé připojení přez kabel TV-modem,ale když chci internet do notebooku a přendám zástrčku, nemaká to. Prý je potřeba vyměnit v nastavení MAC adresa. Zkoušel jsem to,nezvládl a ještě jsem si zavařil se stávajícím připojením. Za rady a pomoc předem díky.

mam taky UPeCe a je to presne jak pise Cat.

také to mám od UPC,ale i když to restartuji nechce to s notebookem makat. Při zpětném zapojení do pevného PC to naběhne i bez restartu

vypnout modem
prehodit kabel na notas
zapnout modem
ty totiz restartujes notas - musis restartovat modem ;-)sam vidis ze bez restartu modemu si drzi v pameti puvodni pocitac
----
s MAC adresou se to u tehle spolecnosti momentalne ma tak ze nepusti dva pocitace najednou.cachry na jejich strankach s MAC nemusim provadet
---
edit// jeste ti ofocuju nastaveni pripojeni/vlastnosti/ tcp/ip
tady dej ono magicke "automaticky"

[http://img245.imageshack.us/img245/4783/tctipcb4.pn g]