Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvuk 5.1

Dodry vecer prosim o radu.
Mam win.Media centr a delal sem novou instalaci.Měl sem tam zvuk 5.1 ted tam není nevim proč když sem pouzil stejny Relatek jak pred tim,zkousel sem ruzne programy ale nic stale my to nabizi jen stereo 2.1
dik za radu sem blbej to vim na toto:.(

mediacenter je snad novsi tak asi ten, ked si ho dostal k PC. Akurat si nie som isty ci mediacenter nie je len Home verzia (kto sa ma v tom MS bordeli vyznat?). Tak ak to niekto viete tak to sem placnite.
Ak by mediacenter bol len home tak by som volil potom radsej XP professional.

Diky je plnej,jen je je blby ze je na pul cesky na pul ang,cetl sem nekde ze kdyz se pak chce prejit na vistu tak to nejde s neho.Me jde hlavne ten zvuk a by my pak sel 5.1 zitra se do toho pustim.
Jeste jednou dekuji vsem za pomoc a rady

Tak ked to je taka cesko-anglicka zrazenina, tak tam daj ten XP-pro, co riesis?
Zvuk ti pojde ak nainstalujes spravne ovladace a directx.
5.1 repro si nastavis v ovladacich paneloch - zvukove zariadenia, alebo kde to nastavenie je.
A ak ti ide o to ze ti winamp hra len stereo, tak si pozries ostatne dnesne otazky v poradni alebo pouzijes vyhladavanie v poradni.