Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prevod videa z DVD kamery

Dobry den.

Kamoska ma DVD kameru a dala mi z nej to male DVD, ze ci by som to nevedel napalit na normalne DVD. Povedal som jej ze je to malickost, ale ked som to otvoril tak som bol dost prekvapeny. (v tejto oblasti sa velmi nevyznam)

Video nie je v normalnom formate ako na DVD ale ma priponu ".VRO".

Skusal som nejake programy pre strih videa ale nechce mi to nacitat.

Vie mi niekto poradit ako dostat to video z maleho DVD na velke ? Aby ho bolo mozne spustit aj na DVD prehravaci ....

vopred dakujem za rady.

Toto jsem kdysi taky řešil.
Našel jsem tehdy jeden program v japonštině :-) Ale v tom byl posunutý zvuk.
Potom jsem našel asi třířádkový skriptík pro mplayer (na linuxu) a bylo to :-)
Ten skriptík mám snad ještě někde v práci, takže kdyby byl zájem...