Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdu niektore stranky v IE6

Mam taky problem, vo firme na NIEKTORYCH pc , aj po cistej instalacii nejdu niektore stranky. napr. www.vub.sk ide ok, ale ich internetbanking / https/ nejde. Ale z toho isteho pC na tom istom mieste ostatne banky aj ich internetbanking ide, cize https je povolene. Zoberem predmetne pcko inde, a tam ide aj internetbanking vubcky. je tu adsl linka s modemom zyxel a routrom huawei, zatial nemam prava na ich spravu. Moze byt chyba tam? NAT, velkost paketov alebo co????? napr. nedaju sa stiahnut ani aktualizacie zo stranky microsoftu, nejde ani messenger . . . ale bez zmeny nastavenia cohokolvek na volnej sieti wifi ide toto vsetko bez problemov. A zaujimave je, ze to len niektore pc vo firme, na niektorych to ide. Pomoooooc . . . . .

Já mám doma vytvořenou malou síť přes router GN-BC01 jeden PC přes UTP kabel a druhé PC+PDA přes WIFI. V této síti mě nejdou zobrazit stránky computer.zive.cz ,ale když router dám pryč a přípojím PC se síťovou kartou přímo na kabel WAN stránky computer.zive.cz se normálně načtou.( když zkusím ping, přes router nedostanu odpověď a když ho dám pryč odpověď dostanu)
Ještě dodám že dřív mě šli načítat jejich stránky normálně ale co změnili nový vzhled jejich stránek tak už se mě nenačtou