Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD rekorder ma Dolby digital a DTS , ale zosilovac Dolby surround

zdravim..

problem je v tom ze DVD rekorder (Samsung HR757) ma audio vystupy iba opticky a koaxialny a zosilovac s ktorym by mal hrat ma vstupy len analogove(2 front,2rear,sub a center)

riesenie je toto: http://www.audio-ideas.com/backiss/winter-2000/tech nics_sh-a500d.html
ale to je uz par rokov stare a zohnat sa to da asi tazko,ma to 7 rokov..zosilovac je taktiez technics

co doporucujete?

-nejaky iny "surround processor"?
-novy zosilovac?
-domace kino skor nie ako ano,to je posledne riesenie(kvalitou zvuku je na tom predsa len lepsie ta horeuvedena kombinacia + domace kino)

dakujem

no,takze ten surround processor je blbost,skor sa oplati ten zosilovac,to je jasne

k tym analogovym vstupom.nenapisal som ze to nebude hrat,ale slo by to len v stereu a to je samozrejeme na ..

takze dik za rady,keby ste vedeli poradit este nejaky zosik,bolo by to super(pravdepodobne teda asi yamaha je dobry pomer cena/vykon,ale zas vela do toho investovat uz sa nemieni:-))..dakujem