Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostatek mista na disku

Ahoj pratele,
mam problem s imaginarnim nedostatkem mista na disku. Moje domaci knihovna od Western Digital ma 320Gb.
Chci s laptopu [windows xp,sp2 a zaplaty] prekopirova iso o velikosti 4,6gb ale pri konci kopirovani vyleti
hlaska nedos..... atak dale. Pritom mam jeste 170gb volneho mista jak si muzu zjistit v pruzkumniku.
Uz sem to kdesy cet, ale nechce se mi to znovu hledat proto se obracim na vas.

diky moc Uni

jak to napisu tak se objevi dosovsky okno a tam je hlaska se ted to mam v fat32
a ze mam napsat novej label pro muj disk. za dvojtecku napisu NFTS spustim
ale asi to neni vsechno pac se nic ehm nedeje
tak jeste tohle a uz prestanu otravovat;-)
diki

nn label je jmenovka disku
----
v pruzkumniku prejmenuj disk na treba aaa a tam do toho cernyho okna dej aaa
pak nech program v klidu pracovat
po restartu bude NTFS

edit//ze radim prejmenovat disk je z duvodu ze nemam dobre zkusenosti kdyz se disk jmenuje "místní disk,žluťoučký kůň apod." a ma se konvertovat -ci cokoliv delat pres kommandlajnu.ideal je jednoslovny nazev bez diakritiky -pak se to da prejmenovat vzdy

Na 320GB mit FAT? Bezbillniku :-) jako pokani si zahraj 5 solitair a 10 miny a modra smrt te nenavstivi