Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bootování se zastaví u té tabulky s irq

Je to nová deska s čipsetem i915G a ať provádím s biosem všechno možny vždy se to zastaví u té tabulky s nastavením pci, jak jsou tam ty irq atd, před tou hlaškou dmi verifing pool data která se samozřejmě už neobjeví.
Zkoušel jsem měnit zdroj (ale našel jsem 20ti pinovej - no v nejhorším bych se mohl podívat na 24 pinovej ale myslím, že tím to nebude)Poslední z té tabulky mě to načte acpi kontroler - kterej jsem zkusilv biosu vypnout potom byl poslední network kontroler.
Netušíte někdo co s tím? Já už začínám být v koncích.

Tak už vím jak to je - musel jsem koupit jinou desku, která se choval stejně abych začal podezírat procesor - jen co jsem místo něj koupil celerona - (ta druhá deska od gigabytu měla velmi dobrou podporu včetně seznamu podporovaných procesorů) všchno jelo jako báseň. A mně bylo divny když ten člověk co mi ho prodal nezapočítal cenu poštovnýho k dohodnuté ceně procesoru. Inu levné věci - na ty se vždycky nechám nachytat.