Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem z dvd

zdravíčko mam prosbu mam dvd rammstein smažku ale nejde mi zvuk v dvd přehrávači!!! přitom v pc je to v pohodě poradíte mi někdo (můj osobní názor je ten že zvuk je v jiném formátu a přehrávač ho nerozpozná)Dik moc cipis

Mi zase pan kolega napsal:

"přehrávač je v poho podporuje 5.1 i dts a některe skladby jdou pustit ale jen asi 3!!!!"

Tož bych vřele doporučil vykvaknout se na kdovíjak vypálené DVD a pořídit si třeba z tvého
koupeného originálu kopii pomocí programu DVDFAB Platinum, je česky a na pár dní zdarma.
Lepší program neznám ani omylem:

download.htm

taky se hodí něco z toho:

download.htm