Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem z dvd

zdravíčko mam prosbu mam dvd rammstein smažku ale nejde mi zvuk v dvd přehrávači!!! přitom v pc je to v pohodě poradíte mi někdo (můj osobní názor je ten že zvuk je v jiném formátu a přehrávač ho nerozpozná)Dik moc cipis

Příště věnuj více pozornosti detailnějšímu popisu problému,
nejlépe když vynecháš termíny typu "smažka", stačí "vypálené".

Tvůj názor je správný, tvůj DVD stolní nedokáže rozpoznat třeba DTS zvuk.
Z jakého zdroje se "smažka" udělala? Jaký vstupní a výstupní formát
má DVD Rammstein se zvláštním zřetelem na zvuk?
U mně kopie originálu nedělala prakticky žádný problém.

kolega se dupnul a dotaz místo do poradny mi poslal do pošty:

mam to zase na dvd a v pc problem není ten film v pc jde v pohodě ale nejde to na stolním přehrávači vlastně jde ,ale u většiny písniček nejde zvuk jen obraz :-( a zkoušel jsem to i na jinem přehrávači a to same prostě nejde

takže připiš jakým programem jsi to cd kopíroval a zda jsi ho převáděl na menší 4.3gb médium, a čím jsi ho vypaloval - s jakým nastavením.

mám odpověď zas v poště, kolega se jaksi ne a ne trefit do poradny:

zdarec sorry včera jsem to už nestihnul to DVD jsem palil v neru 7 premium kapacitu jsem neměnil měl jsem to stahnuty už v 4.23GB a vypaluji max.4x,ale v tom problém není. Mě jde spíš o to jak převést zvuk do formátu který vezme stolní DVD protože ten kdo to převáděl asi udělal někde chybu a já nevím kde pokoušel jsem se to hodit i do DVD SHRINKA, a ten mi píše že je tam nepodporovaný soubor.

tu je největší problém - čím stáhnuté? je to kompletní dvd nebo výběr?
stažené na disku předpokládám že byly dvd soubory vob, ifo, bup - nebo něco jiného?

kdysi se mi stalo, že když jsem dvd shrinkem kopíroval jen jeden song, neměl jsem při volbě Re-author v Compression settings zatrženou audio stopu, a uložil jsem si pantomimu.

asi ti nezbude než si to dvd půjčit znovu, a zkopírovat si to sám. nebo si to koupit, já to občas dělám.

a ještě - zkusil jsi v nastavení toho nehrajícího dvd vybrat různojazyčné title, co tam vlastně je za zvuk? přítomnost či nepřítomnost dts dekodéru v dvd by neměla mít na stereozvuk vliv, ale nepíšeš co máš za krám.

Mi zase pan kolega napsal:

"přehrávač je v poho podporuje 5.1 i dts a některe skladby jdou pustit ale jen asi 3!!!!"

Tož bych vřele doporučil vykvaknout se na kdovíjak vypálené DVD a pořídit si třeba z tvého
koupeného originálu kopii pomocí programu DVDFAB Platinum, je česky a na pár dní zdarma.
Lepší program neznám ani omylem:

download.htm

taky se hodí něco z toho:

download.htm