Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editor pro formuláře na stránkách

Ahoj,
chci se poptat, zda nevíte o nějakém prima editůrku do stránek, aby se lidičkám lépe vyplńovaly formuláře. Pokud ano, sem s ním. :-)
Mám na mysli něco jako je třeba tady. Že se nad <textarea> zobrazí B, I, URL a možná ještě obrázek.
Koukal jsem po webu, ale to jsou všechno editory typu Word, navíc bytečně velké a složité.

Já už jich vyzkoušel snad 5 a nejvíc mě zaujal asi tinymce.moxiecode.com
Všechno je to však zbytečně složité a obsáhlé. Nejvíce se mi líbí editace textu v <textarea> tady a ve foru miniBB. Zkoušel jsem to z miniBB "vykuchat" a dát jinam, ale neumím to, je to tam děsně provázané na spoustu věcí.
Instalace na lokále asi také nebude to pravé ořechové. Kdybych ty formuláře vypisoval jen já, není problém. Ale náhodný návštěvník si asi nebude chtít nic instalovat. Nechci to pro sebe, ale pro ostatní.