Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivirus Avast

Ahoj, dneska jsem jako běžně zapl PC. Chtěl jsem ale zapnout Antivirus Avast, ale naběhla mi tato zpráva:
ashAvast.exe - Chyba aplikace
Správná inicializace aplikace (0xc0000008) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit.
Zkoušel jsem Avast přeinstalovat, ale nic se nezměnilo. Tento problém se mi stal poporvé.
Prosím poraďte, nevím si rady.
Díky

Pokud mozno vyuzij Bod obnovy systemu z doby pred instalaci Avastu. Jinak zlate pravidlo zni: Zalohovat! Aspon kazdy 2.tyden.
Jinak zkus PC proskenovat pres online antivirus program na internetu (instaluje se jen ActiveX komponenta).