Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci SP2 Windows zatuhnou

Zdravím a prosím o radu. Zformátoval jsem disk, nainstaloval XP. :-)Zatím ok, ale - při instalaci SP2, resp. při restartu mi počitadlo zatuhne. Naběhne takový to barevný okno, po chvíli změní barvu a je konec3-[. Kde může být chyba? před formátem tam SP2 normálně byl a fungoval. Díky všem za radu.

Změna předmětu, původně: SP2 (host)

Pokud si pamatuji, tak tohle se při dodatečné instalaci SP2 stávalo. Microsoft to sváděl na spyware.
Podle mě, máš-li tu možnost, by bylo nejlepší vyrobit si instalační CD s již naintegrovanými SP2 (popř. i pozdějšími záplatami, drivery k tvému počítači a podobně). Lze na to použít freewarový (a s češtinou!) program nLite (www.nliteos.com). Potřebuješ na to kopii instalačního CD na disku (ve vhodném adresáři), jiný adresář s SP2 a záplatami a jiný adresář s případnými drivery rozbalenými do té míry, aby byl vidět jejich soubor .inf. Ten program umožňuje též vyhodit některé nepotřebné věci, ale s tím si moc nezahrávej, ať něco nepokazíš (ale ty jiné adresáře z CD, než je ten zásadní I386můžeš klidně vyhodit). Na závěr tento program umí vytvořit obraz bootovacího CD.