Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velmi pomalé pc

Ahoj, všechny zdravím :-),
kamarádovi se po nainstalování internetu "zbláznil" počítač. Internet sice běhá rychle (download, upload) ale každá stránka se při prohlížení tak divně roluje. Nevím jak to vysvětlit, ale stačí popojet dolů a ona se po několika částech poskládá a takhle je to bohužel u každé. Viry ani červy v počítači nemá. Nevíte někdo prosím čím by to mohlo být? Už nás nic nenapadá a cpu je využíváno minimálně, nevíme tedy proč se to tak zvláštně seká.
Děkuju za každou pomoc ;-)

To bude bud nieco s ovladacmi alebo posahane systemove subory Win apod., najlepsie (najrychlejsie) risesnie je preinstalovat WinXP + SP2 + vsetky ovladace (doska, grafika, zvukovka, atd).

P.S. ak mu to niekedy nerobilo tak moze skusit vratit bod obnovenia z doby ked mu to nerobilo.

Já rekord radši neměřim.. Ale o prázdninách jsem měl zajímavý způsob:
12:00 vstávání (snídaně, ostatní oběd)
cca v 19:00 až 21:00 (oběd, ostatní večeře)
6:00 následujícího dne spát (večeře, ostatní spěj)

Mezi tím různě svačinky, WC, ... I když jsem spal jen 6 hodin, vzbudil jsem se sám :-)