Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Redukce pro disk: 2,5'' -> 3,5''

Dobrý den,

potřeboval bych pomoci se zapojením redukce, která mi umožní dát notebookový pevný disk o velikosti 2,5'' do klasického PC, kde se užívají 3,5'' disky. Bohužel si ale nejsem jist, jakým směrem mám danou redukci zapojit, protože to jde oba směry a mám strach, abych to nevypálil. Níže v obrázku je popsána moje situace.

Všem moc děkuji za každou radu.

Vláďa

Obrázek:

hddrp1.png

@MM.. Chtěl bych ti moc poděkovat za tvoji obětavost a skvělé rady. Tento příspěvek píši už v systému na tom 2,5'' pevném disku v klasickém PC. Vše proběhlo bez problémů podle tvých doporučení, takže můj dotaz je vyřešen.

Ještě jednou moc díky, hodně mi to pomohlo.

Zdravím,
V.