Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samovolne vypnutie PC

Dobry den.

Odvcera mam problem s PC. Bez akehokolvek varovania sa mi vypne PC. nie zamrzne, nie restartne, ale vypne. Ziadnu konfiguraciu som nemenil v poslednych dnoch. Wake On Lan mam v BIOSe vypnuty, system je WinXP so SP2, pravidelne aktualizovany, FW (free Comodo aktivny), NOD32 taktiez aktualizovany. Tyzdenne prebehnem Spybot S&D a Ad-Aware-om. Mam vypnuty Automaticky restart pri zavaznych chybach. Kondenzatory na MB nie su viditelne vydute.

Cim to moze byt, ze sa samovolne vypne? HW problem? ziadna casova periodicita neexistuje. LiveCD s Ubuntu mi slapalo zatial asi 4 hodiny bez problemov...ale to zvykne aj WinXP.

dakujem za kazdy tip. :-|

dobry den,

znova po case sa ozyvam. problem sa vyriesil sam - odisiel mi zdroj - nadobro. teda bola chyba v nom. raz sa mi uz PC nezapol, len trochu zasmrdel a porucal sa do HW neba.

thread vyrieseny, novy PC zaobstarany ;-)

samozrejme kazdemu za rady dakujem.