Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Signal input not suported

Dobrý den,mám xp sp2,ddr 768,graf.n vidia6600le,athlon xp 2000+,tv karta,sond blaster live....,při zapnutí některých her se klukom na monitoruACER AL2216W,STRATIÍ PŘI STARTU HRY SIGNAL,napíše to signal input not suported,děláto u hry fifa 08,bulánci,warcraft3....Na starém monitoru mě tato chyba nenaskakovala,u některých her stačilo vypnout a zapnout monitor(lcd),ale někde hra vubec nenaběhne:co mám dělat,kde je chyba v rozlišení monitoru? Děkuji!!

Budeš si muset pohrát s nastavením rozlišení LCD a nastavením rozlišení
a obnovovací frekvence ve hrách. Těžko předpokládat třeba u Bulánků změnu refresh,
spíše rozlišení atd.
Pokud neporadí někdo něco univerzálního, tak možná budeš dokonce muset v nejhorším
případě schovat sejvy z her, které nejdou spustit, hru přeinstalovat a ve hře nastavit
rozlišení a refresh ponechat na default LCD 60 Hz, případně jak ho máš nastavený.