Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Planovanie uloh

Prosim poradte mi nejaky program na planovanie uloh pre WindowsXP.Planovanie uloh vo windowse mi nejako nevyhovuje a ten program keby bol freeware a na skodu by nebola aj cestina.(Nie je podmienkou)Vopred Dakujem.

Potrebujem nieco, co dokaze spustit mnou vybrany program kazdy den viackrat a ked nie je PC zapnuty tak by ho spustil hned pri dalsom zapnuti PC. Tiez aby sa prve spustenie dalo oddialit napriklad o tyzden. Aby sa dali nastavit rozne podmienky - napriklad spustit ked je bateria na NB pod 20% atd.
S klasickym planovanim v XP som to nevedel dosiahnut, hladam skratka nieco jednuduchsie a prehladnejsie.
Popozeram si vsetky odkazy co ste sem hodili, zatial vdaka.