Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Planovanie uloh

Prosim poradte mi nejaky program na planovanie uloh pre WindowsXP.Planovanie uloh vo windowse mi nejako nevyhovuje a ten program keby bol freeware a na skodu by nebola aj cestina.(Nie je podmienkou)Vopred Dakujem.

PTBSync, charityware, bez Cestiny, ale v tomto pripade by to nemal byt problem. Dokaze spustit ulohu aj neskor, napr. ked je pocitac vypnuty, ma viac funkcii, rychly casovac (egg timer), kalendar so sviatkami a meninami - sk aj cz... Ja som hladal nieco podobne, ale toto je jediny program ktory ma vsetko co potrebujem.

Po prvom spusteni bude zaplnena cela plocha roznymi kalendarmi a inymi hlupostami - vsetko sa to ale da vypnut.

elmue

Potrebujem nieco, co dokaze spustit mnou vybrany program kazdy den viackrat a ked nie je PC zapnuty tak by ho spustil hned pri dalsom zapnuti PC. Tiez aby sa prve spustenie dalo oddialit napriklad o tyzden. Aby sa dali nastavit rozne podmienky - napriklad spustit ked je bateria na NB pod 20% atd.
S klasickym planovanim v XP som to nevedel dosiahnut, hladam skratka nieco jednuduchsie a prehladnejsie.
Popozeram si vsetky odkazy co ste sem hodili, zatial vdaka.

"Potrebujem nieco, co dokaze spustit mnou vybrany program kazdy den viackrat a ked nie je PC zapnuty tak by ho spustil hned pri dalsom zapnuti PC. Tiez aby sa prve spustenie dalo oddialit napriklad o tyzden."

Prave toto dokaze PTBSync/

"napriklad spustit ked je bateria na NB pod 20% atd."

Ale toto nie.

Myslim ze to bude problem, najst program ktory splni vsetko, Ja som chcel hlavne to prve a to nesplnal ziadny iny program, ktory som testoval - a ty chces este nieco navyse... Testoval som len free programy.

Snad by si mohol napisat autorovi, ak by ti chybalo len malo funkcii.