Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Okolni site

Mam dva pc WIN XP proffesional.
Oba maji nastavenou skupinu DOMA.Pro jistotu jsem u obou vypnul firewall.Mam zaple zjednodusene sdileni
Kdyz dam okolni pc tak z jednoho na druhy se dostanu.Ale obracene ne .(
Cim to muze byt?

mne sa v sieti s cca 50 pc a asi 5 pracovnými skupinami raz stratila cela pracovna skupina. A ked prihlasil novy pc do stratenej skupiny, nevidel okolo seba vobec nic, pritom pingi isli. Potom som si spomenul na jednu aplikaciu , co tam este bola na linuxe, vytiahol som linux zo switcha a pracovna skupina zrazu bola spat. nasledoval restart linuxu a vsetko zase bezi ako ma.
A k tym XP pro, takisto moze byt zapnuty firewall na routery, skus krizeny kabel priamo do obidvoch pc a nastav pevne ip a skus ci sa uvidia