Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stratené data?

Čaute všetci...
Mám takýto problém..Potreboval by som dostať z disku dáta, ale už ani v biose mi disk nenačíta...
Pritom Notebook bol vypnutý korektne a po dalšom zapnutí ho nevidím...
Poradťe ako tieto dáta dostať von??..Sú to veľmi dôležité data tak vás porosím o rýchlu a účinnú pomoc..
Diiiiiik :beer:

Nejjednodušší cestou je obnovit data ze zálohy, kterou si každý rozumný člověk, který má důležitá data dělá.
Pokud disk odešel a zálohy nejsou, pak zvývají specializované firmy, ale takové obnovení se pak pohybuje v řádu tisíců korun a není jistota, zda se to podaří.

Urcite nerobi ziadne zasahy na poskodenom disku. Disk treb aco najskor vyklonovat a hrat sa s jeho kopiou.
Na taketo nieco vsak nema 99% ludi ani cas ani prostriedky ci know-how, takze ak nechces riskovat nezostava ti nic ine ako oslovit nejaku firmu.
Ak sa do toho pustis sam je velka pravdepodobnost, ze disk poskodis tak, ze uz ti nepomoze ani laboratorne vybavena firma.
Ja osobne beriem peniaze od zakaznikov len v pripade uspesnej obnovy dat. Diagnostika je zdarma. Zatial mam asi 90% uspesnost.