Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stratené data?

Čaute všetci...
Mám takýto problém..Potreboval by som dostať z disku dáta, ale už ani v biose mi disk nenačíta...
Pritom Notebook bol vypnutý korektne a po dalšom zapnutí ho nevidím...
Poradťe ako tieto dáta dostať von??..Sú to veľmi dôležité data tak vás porosím o rýchlu a účinnú pomoc..
Diiiiiik :beer:

Nejjednodušší cestou je obnovit data ze zálohy, kterou si každý rozumný člověk, který má důležitá data dělá.
Pokud disk odešel a zálohy nejsou, pak zvývají specializované firmy, ale takové obnovení se pak pohybuje v řádu tisíců korun a není jistota, zda se to podaří.