Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus f5r - vetrak na 100% po zobudeni

Zakaznik mi doniesol nb, ktory mu po prebudeni zo spanku spusti vetrak na 100% a dokonca nepomaha ani restart (?) az vypnutie.
Stretol sa niekto s tym uz? Zakaznik sa snazi uplatnit nb ako reklamaciu a toto mi asusai ako reklamaciu urcite neuznaju.
Vistu som tam neskusal, ale predpokladam, ze sa jedna o xp problem. Cidlo vadne nie je, pretoze NHW napr hlasi 40 stupnov.

jen jestli nezkousel novy firmware - sem udelal,neprecetl a neslysel - mrchy v ty jejich novy verzy dali logo pres vypis post a nastavili otacky chlazeni naplno na nejakych 45 stupnu - holt update ...nutno dodat ze to bylo u stolniho pc - neni mozny ze bios flashoval?najel bych mu tam origosku z driver cd

Mám dojem že se tohle u nás ve firmě už řešilo - nějaký nový ntb točil větřákem pořád na 100procent a rychle vycucával baterku.
Nevím ani značku ani typ, neřešil sem to-ale bylo to max před měsícem. Byla to myslím výrobní vada. Teď to zjišťovat nebudu:-)Zkus zavolat do asus servisu když si vzpomenu zeptám se.

Niekedy sa dejú vo vnútri veci, ktoré človek nechápe.Ja som mal jeden vetrák /odsávanie zo skrine/, ktorý fungoval ako má.Everest ukazoval otáčky, ktoré kolísali podľa teploty.Keď som vošiel do biosu a otvoril menu s teplotami, otáčkami a napätím, tak mi bios po 5 sek.zamrzol a pomohol len reštart/zamŕzal len v tom menu/.Nakoniec som precvakol káblik na meranie otáčok a všetko bolo ok-nezamrzol ani raz.