Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus f5r - vetrak na 100% po zobudeni

Zakaznik mi doniesol nb, ktory mu po prebudeni zo spanku spusti vetrak na 100% a dokonca nepomaha ani restart (?) az vypnutie.
Stretol sa niekto s tym uz? Zakaznik sa snazi uplatnit nb ako reklamaciu a toto mi asusai ako reklamaciu urcite neuznaju.
Vistu som tam neskusal, ale predpokladam, ze sa jedna o xp problem. Cidlo vadne nie je, pretoze NHW napr hlasi 40 stupnov.

Niekedy sa dejú vo vnútri veci, ktoré človek nechápe.Ja som mal jeden vetrák /odsávanie zo skrine/, ktorý fungoval ako má.Everest ukazoval otáčky, ktoré kolísali podľa teploty.Keď som vošiel do biosu a otvoril menu s teplotami, otáčkami a napätím, tak mi bios po 5 sek.zamrzol a pomohol len reštart/zamŕzal len v tom menu/.Nakoniec som precvakol káblik na meranie otáčok a všetko bolo ok-nezamrzol ani raz.