Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypadky pripojeni k internetu

Mám win xp prof.Před týdnem mi začal každých 5 minut vypadávat internet.firma projela připojení a vše v pořádku.Síťová karta bliká.Ukazuje mi to (síťový kabel odpojen).
A ještě při najetí stránky mi najede jen minimalizovaná.Né na celou obrazovku.Nevím co s tím.
Prosím prosím poraďte. HEDVIKA

Změna předmětu, původně: internet (rh)

ale kabelem to být nemusí ...... podle mě to bude nějakým virem (dělalo mě to to samé) .... vyřešil jsem to tím že dojel týpek od poskytovatele našeho netu, ten tam instul nějaký spešl prográmek a tím "odje*al" ten vir (avast,AVG,nod......... nic nepomohlo)

myslíš že ti tuhle hlášku nedokáže vyhodit chyba v softu (např napadeným virem?) Moje zvukovka (už jsem sem psal o pomoc) se po hodině vypne a tváří se že v PC není (pc psal zařízení nebylo nalezeno a že je odpojeno nebo tak něco) ...... ale je tam!!! (dělalo to i s integrovanou zvukovkou, takže problém ve spojení nebyl). Samozdřejmě špatná kabel nevylučuju. Jako elektronik bych vzal multimetr a kabel proměřil :-D

PS: Přesně tuhle hlášku mě psal PC když ně nejel net a bylo to virem.