Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logo do videa

Chtěl bych dostat do videa dvě loga - jedno doleva nahoru a jedno doprava dolů. Loga mám ve formě obrázků a při vložení bych ocenil možnost zprůhlednění jejich bílého pozadí. Je to vůbec možné? Za rady děkuji.

Proč tak složitě kolego? ;-) Stačí přidat TEXT, a v okně pro editaci textu lze přidávat i obrázky. V nabídce se proklikat až na okno, kde je seznam přidaných objektů. V něm označit toto logo (vložený obrázek), v nabídce Pick color key vybrat barvu, kterou chceme zprůhlednit a vybrat Tolerance level dle našich představ. ;-)

virtualdub mod
otevrit video
menu:
video
filtry
pridat
logo

----
pohrat si z alphou a dat preview

edit//

vložení bych ocenil možnost zprůhlednění jejich bílého pozadí

to za tebe neudela editacni program ale program na obrazky - odeber bile pozadi a uloz jako png nebo gif at ti pruhlednost zustane

Narazil jsem na problém - průhlednou barvu jde u targa obrázku nastavit v režimu maximálně 256 barev. Když pak ve VirtualDub dám filter-logo, vyberu si obrázek a nastavím, že je průhledný, naskočí hláška, že aby bylo možné logo zprůhlednit, musí být truecolor.

jasne ze je pruhledny - ted jsem si to zkousel tady http://kmochna.blogspot.com/2007/11/ukldme-on-line- rdiotv-pomoc-vlc-playeru.html tam kde je logo vlc mam ulozeno jako png,v paint.net to otevru a ulozim jako tga(32bit) - ve VD svihnu jako logo a jede to jako z fiku

pochopitelne ze pokud mas bile pozadi tak v programu vezmes magickou hulku kliknes na tu bilou a zmacknes delete =pruhledne/nic

edit// kdyztak sem hod logo-ja ti ho upravim
edit2// i polopruhledne bile pozadi jde udelat v Paint.NETu