Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logo do videa

Chtěl bych dostat do videa dvě loga - jedno doleva nahoru a jedno doprava dolů. Loga mám ve formě obrázků a při vložení bych ocenil možnost zprůhlednění jejich bílého pozadí. Je to vůbec možné? Za rady děkuji.

virtualdub mod
otevrit video
menu:
video
filtry
pridat
logo

----
pohrat si z alphou a dat preview

edit//

vložení bych ocenil možnost zprůhlednění jejich bílého pozadí

to za tebe neudela editacni program ale program na obrazky - odeber bile pozadi a uloz jako png nebo gif at ti pruhlednost zustane

Narazil jsem na problém - průhlednou barvu jde u targa obrázku nastavit v režimu maximálně 256 barev. Když pak ve VirtualDub dám filter-logo, vyberu si obrázek a nastavím, že je průhledný, naskočí hláška, že aby bylo možné logo zprůhlednit, musí být truecolor.