Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero a problém s Direct

Stáhnul jsem si Nero 8.Hodně věcí mi bez problémů funguje ale u některých mi to píše.Pro spuštění aplikace je potřeba Direct 9.0 nebo vyšší.Ten Direct 9 potom i 10 jsem si stáhnul dal na plochu kde se objevylo 65 věcí kliknul jsem na jednu z nich na DXSETUP objevyl se instalační program, odklikal jsem vše potřebné pak bylo napsáno.Instalace je dokončena všechny potřebné součásti jsou připraveny k použití.Kliknul jsem na Dokončit.No a to jsem si myslel že už v Neru bude všechno fungovat ,ale stále my to píše. Pro spuštění aplikace je potřeba Direct 9.0nebo vyšší.

Poradí mi prosím někdo proč to po mě pořád chce ten Direct když jsem ho naistaloval? Přem děkuji. Suk

Napřed prozraď, jakou máš grafickou kartu, jestli třeba integrovanou,
zda jsi pro ni instaloval ovladače z CD nebo jsi ji nechal rozpoznat Windowsama.
Ovladače k desce z instalačního CD jsi instaloval? Dále určitě zkus CCCP kodeky:

www.cccp-project.net

Verze DirectX 9.0c nedělá žádné potíže:

http://www.sosej.cz/Utility-A-Ovladace/Ovladace/Dir ectx-Redistributable-0c-August.html

Už to ale nepřevalíš přes verzi 10, zkus ji napřed odinstalovat.
Na FAQ Nera jsem nic o problému s DirectX nenašel, Google něco našel,
ale nechtělo se mi tím probírat jsa názoru, že NERO 8 je dost neodladěný.
V každém případě si napřed stáhni a nainstaluj upgrade pro tvou jazykovou verzi 8.1.1.0,
mohlo by to pomoci:

downloads-nero8-update.php

Když ani to nezabere, odinstaluj verzi 8 pomocí třeba Nero 8 CleanTool:

http://www.nero.com/eng/support-nero8-tools-utiliti es.html

a vraž do kompu starou prověřenou verzi 7. Hodně štěstí a napiš výsledek.

P.S. HW akceleraci mám úplnou.
P.S.S Možná máš prastarou grafiku nebo naopak novinku chtějící DirectX 10.1
což jede tak na Vista SP1. Verze NERO 7 jela OK?