Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebo XBOX360

Blíží se vánoce nevím co po rodičích chtít.PC mám Pentium 4 3ghz preskot graf kartu radeon x600 pro zakl.desku MSI 915 neo2 ram 1gb.Nevím zda na hry by mi nemeli koupit xbox 360 nebo investovat do modernizace PC.Prosím poraďte co by bylo lepší.Xbox stojí ca 12000 tisíc.PC nebo xbox?

Tyve ty máš tak bohatý rodiče, že ti koupěj XBOX :-? To já bych mýmu synovi koupit nemohl, možná k nějakýmu významnýmu úspěchu, ale rozhodně ne na Vánoce ani za vysvědčení. Ne že bych na to neměl, ale jsou důležitější věci, na který jsou potřeba prachy.

KOLIK JSI DAL ZA PC KDYŽ JSOU DŮLEŽITÉ JINÉ VĚCI.POKUD SI BUDU CHTÍT ZAHRÁT NĚJAKOU NOVĚJŠÍ HRU JAKO MOHA MUSÍM MÍT NOVOU GRAF.KARTU A ZVĚTŠIT RAM TO OVŠEM NENI ZADARMO.HRAJI HRY S TÉMATIKOU 2 SVETOVA .
RYCHLOST VÝVOJE PC HER JE TAK RYCHLÝ ZE KAŽDÝ ROK BYCH MUSEL DO PC KUPOVAT NĚCO NOVÉHO.A CO POTOM ZE STARÝMA KOMPONENTAMI:?:?

1) neřvi
2) trochu se pleteš, ty jsi do PC nové komponenty nekupoval, to tvoji rodiče, to je trochu rozdíl. Až budeš sám vydělávat prachy, tak si sakra rozmyslíš, jestli je máš vrazit do PC nebo třeba do vybavení bytu nebo zaplacení nájmu/inkasa/čehokoliv.
3) do XBOXu bych asi nešel, to spíš upgrade PC a starý komponenty střelit do bazaru/nabídnout kamarádovi/poskládat kámošce PC...
4) v PC mám dost peněz, ale jsou to moje vydělaný prachy.

1. neví z čeho usuzuješ ,že řvu vyjádřil jsem pouhý názor na odpověď.
2. pokud bych čekal na všechno až budu výdělečně činný ,tak chodím bos a nahatý nebo by si mě mohly rodiče vyzvednout z porodnice v 18letech.
3. to jsem chtěl slyšet.Starý komponenty by chtěli bazary kámoši a kámošky nejraději zadarmo a přeci na co jsem si nevydělal nemohu prodávat a nijak s nimi nakládat.Do auta, chaty necpeme protože žádnou nemáme a nájem a inkaso snad platí všichni kteří zrovna nebydlí v Chánově tam se nemusí.:-D.
4. až budu výdělečně činný budu se já starat o své rodiče ,tak se budu snažit jim vše vrátit.Děti asi mít nebudu, bál bych se jim něco koupit aby to nevypadalo, že jsem nějaký zbohatlík.:-)

POKUD NECHCI PROMARNIT ŽIVOT TAK NEPOTŘEBUJI pc,TELEVIZI A JINÉ VYMOŽENOSTI TÉHLE DOBY.pc POUŽÍVÁM JAKO
PROSTŘEDEK PRO VŠEOBECNOU ZÁBAVU A TAM SNAD PATŘÍ I HRY.PROČ JSI PŘESTAVOVAL SVÉ PC KDYŽ NECHCEŠ PROMARNIT SVŮJ ŽIVOT?

Dík jednoduchá vyčerpávající odpověď.Něco takového jsem očekával a né rady a chytračení kdo píše velkými písmeny nebo, že mám bohaté rodiče.Když nemáme auto chatu byt v os.vlastnictví, tak snad si nějakou věc můžeme dovolit ]:)

Musíš zvážit, jaký a kolik her toho typu, co hraješ, se na jednotlivé platformy vydává. Jestli máš rád hry WW2, tak určitě už sám víš, jestli jich víc vychází na PC, nebo na Xbox. PC hry mají IMHO výhodu v tom, že můžou mít víc modifikací, zvláště v multiplayeru, typickým příkladmem je MOHAA a COD - hromady různých multiplaerových map a modifikací.
Jinak tvoji rodiče jsou ještě skromní - já jsem dostal darem 50 papouchů na rezervační smlouvu na byt a ještě 80 dalších dostanu na kuchyň :-p no ale ty jim budu muset časem vrátit :.(

Kdepak, příteli, žádný bohatý rodiče!
Těch 50 bylo těžce vydřených živnostničením, jakožto druhým zdrojem příjmů mojí drahé matky, když k tomu stíhá ještě chodit do práce, já jsem jí za tyto peníze velmi vděčen a rozhodně jí to nezapomenu. Těch 80 dalších kousků, tak to je výsledek jejího letitého stavebního spoření - použil bych svoje stavebko, ale nechám ho napřed doběhnout, bo bych přišel o státní příspěvky. Chybí mi asi rok a něco a z toho jí to vrátím. Kdyby mi ty peníze nevěnovala a nepůjčila, tak by mi zřejmě unikla možnost koupit nový byt v dobré lokalitě - zateplený, vlastní topení, možnost si nechat upravit příčky, koupelnu a ostatní věci ještě ve fázi projektu. Do toho bytu jsem v létě napumpoval dalších 50 litrů (hypotéka k tomu), k tomu svatba a ještě auto chce prachy.... a všechno to přišlo prakticky během krátké doby.
Takže ne bohatý, ale hodní a obětaví rodiče. Díky tomu, že už jsme v rodině všichni výdělečně činní, tak přece jen ty peníze trochu doma zbývají, když synci nepotřebují peníze na výživu a oblečení, naopak nějakýma prachama domů přispívají.

Fuj to jsem se rozepsal....
Ale PC jsem kupoval já svojí matce, ne naopa, pro rejpaly ;-)

Já vím, že víš, že chápu.
Jen jsem to musel vytrobit do světa, občas z toho málem nespím, jsem prakticky skoro 2 mega v mínusu a mám mít klidný spaní..... tak jsem se "vypsal" a je mi líp. A když čtu, že plyn půjde až o 30% nahoru, tak už teď mám husí kůži, když budu na plynu vařit, ohřívat vodu a topit. Ještě že je to jen vcelku malej byteček. Ale bude můj. Už se těším. Ještě letos.

Jestli mate nebo budete v dohledne dobe mit doma HD televizi (skutecnou HD), lze o Xboxu uvazovat.
Na normalni PALku jsou to ale vyhozene penize a spis bych uvazoval o graficke karte. Cele PC ani ne, ale poradna grafika a dalsi jeden GB RAM a Xbox ztrati smysl kupovat.
Dalsim argumentem muze byt i to, ze na PC sezenes hru snadno a lacino. A tim nemyslim "ukradnout". Spousta kvalitnich a hezkych her se prodava za srandovni ceny, ze se je ani nevyplati prepalovat... (Flatout, Painkiller atd...)

Moje rozhodování (bez ohledu na cenu upgradu PC a pořízení konzole) by směřovalo tímto směrem:

- chci hry v češtině, kterou popřípadě někdo časem dodělá?
- chci modifikace, addony, totální konverze, které je schopna zajistit komunita kolem hry?
- chci ovládání klávesnicí a myší - které si sám upravím podle svého?
- chci kupovat stejné hry pokud možno za míň korunek?

Pokud si odpovíš ano, jdi do PC. Navíc, kromě obyčejného hraní, ti PC umožní i spoustu jiných činností...

(...osobně, nikdy bych si konzoli nepořídil. I když od člověka, který dávno nechodí do 6.A nebo 7.A, je to celkem pochopitelné rozhodnutí...)

Asi máš pravdu teď jsem se vrátil od kamaráda a ty páčky na ovladači jsou děsivé ,než vše sladím tak je většinou ve hře po mně.Není nad klávesnici a myšáka nebo na kříž.Ale musím uznat, že to má skvělou grafiku faktem je, že mají i super tv.