Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebo XBOX360

Blíží se vánoce nevím co po rodičích chtít.PC mám Pentium 4 3ghz preskot graf kartu radeon x600 pro zakl.desku MSI 915 neo2 ram 1gb.Nevím zda na hry by mi nemeli koupit xbox 360 nebo investovat do modernizace PC.Prosím poraďte co by bylo lepší.Xbox stojí ca 12000 tisíc.PC nebo xbox?

Musíš zvážit, jaký a kolik her toho typu, co hraješ, se na jednotlivé platformy vydává. Jestli máš rád hry WW2, tak určitě už sám víš, jestli jich víc vychází na PC, nebo na Xbox. PC hry mají IMHO výhodu v tom, že můžou mít víc modifikací, zvláště v multiplayeru, typickým příkladmem je MOHAA a COD - hromady různých multiplaerových map a modifikací.
Jinak tvoji rodiče jsou ještě skromní - já jsem dostal darem 50 papouchů na rezervační smlouvu na byt a ještě 80 dalších dostanu na kuchyň :-p no ale ty jim budu muset časem vrátit :.(

Kdepak, příteli, žádný bohatý rodiče!
Těch 50 bylo těžce vydřených živnostničením, jakožto druhým zdrojem příjmů mojí drahé matky, když k tomu stíhá ještě chodit do práce, já jsem jí za tyto peníze velmi vděčen a rozhodně jí to nezapomenu. Těch 80 dalších kousků, tak to je výsledek jejího letitého stavebního spoření - použil bych svoje stavebko, ale nechám ho napřed doběhnout, bo bych přišel o státní příspěvky. Chybí mi asi rok a něco a z toho jí to vrátím. Kdyby mi ty peníze nevěnovala a nepůjčila, tak by mi zřejmě unikla možnost koupit nový byt v dobré lokalitě - zateplený, vlastní topení, možnost si nechat upravit příčky, koupelnu a ostatní věci ještě ve fázi projektu. Do toho bytu jsem v létě napumpoval dalších 50 litrů (hypotéka k tomu), k tomu svatba a ještě auto chce prachy.... a všechno to přišlo prakticky během krátké doby.
Takže ne bohatý, ale hodní a obětaví rodiče. Díky tomu, že už jsme v rodině všichni výdělečně činní, tak přece jen ty peníze trochu doma zbývají, když synci nepotřebují peníze na výživu a oblečení, naopak nějakýma prachama domů přispívají.

Fuj to jsem se rozepsal....
Ale PC jsem kupoval já svojí matce, ne naopa, pro rejpaly ;-)

Já vím, že víš, že chápu.
Jen jsem to musel vytrobit do světa, občas z toho málem nespím, jsem prakticky skoro 2 mega v mínusu a mám mít klidný spaní..... tak jsem se "vypsal" a je mi líp. A když čtu, že plyn půjde až o 30% nahoru, tak už teď mám husí kůži, když budu na plynu vařit, ohřívat vodu a topit. Ještě že je to jen vcelku malej byteček. Ale bude můj. Už se těším. Ještě letos.