Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový pc - zdroj

Dobrý den rád bych synovi dokoupil k Vánocům do počítače nový procesor (AMD Athlon 64 X2 5000+ EE), novou zákl. desku (MicroStar K9AGM3-FIH - AMD 690G) a paměti (Geil DIMM 2048MB DDR II 800MHz Kit). V PC již je graf. karta Radeon X700, HDD 7200rpm., přídavný větrák na boku PC, mechanika DVD-RW/DVD+RW, 5 USB portů.

Problém je v tom, že se naprosto vůbec nevyznám ve zdrojích, na tom našem je napsáno tohle:
220-240V, 4A, 50Hz, 350W
+3,3V 22.0A(ORG),+5V 21.0A(RED),+12V1 18.0A(YEL)
+12V2 16.0A(YEL/BLACK),+5Vsb 2.0A(PURP),-12V 0.3A(BLUE)
P.G SIGNAL (GRAY), GROUND (BLACK)
(+3.3V &+5V=130W Max) (+12V1 & +12V2=300W Max)

Doufám že se v tom Vy vyznáte, poradili by jste mi, prosím, jestli to ten zdroj utahne, případně jaký bych měl koupit?
Mockrát děkuji

Chtěl bych Vám všem mockrát poděkovat za Váš čas a rady.
Zdroj koupím lepší (minimálně do budoucna, pravděpodobně product.jsp ). Jinak zatím koupím jen tu grafiku x1950 od Saphiru a Později (narozeniny syna) nějaké slušné paměti, cpu a desku.
Ještě jednou díky že jste mi takhle pomohli