Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Icq 6 - problémy

Čawec, mám problém. Používám Icq 6. Jenže, když chci najít nějaký kontakt tak dám: Kontakty-Přidání kontaktu- napíšu číslo nebo nick dám Hledat, ale nic se nestane. Ani pokročilé vyhledávání. Ještě jeden problém s Icq 6. Když zapnu Windows tak se dřív při startu otevřelo okno Icq, jenžě teď nic, musím se ručně přihlásit. Zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat, ale nic se nezměnilo. Dík za rady.

Stáhni si Starter starter

Utilita pro snadnou správu služeb a programů spuštěných při startu systému. Program mimo jiné také spravuje a monitoruje služby běžící na pozadí systému. Pomocí snadného přístupu do systémového registru lze definovat jaké služby se mají při stratu spouštět.

a podívej se v něm, jestli je to ICQ zapsané po spuštění. Nemůže ti to nějak blokovat třeba firewall, nebo tak něco?

Asi tam nemáš zaškrtlé nějaké to "zapamatovat jméno a heslo", či co tam je. Já bych se i podíval, ale nemám program ICQ a kvůli tomu si jej instalovat nehodlám.
Třeba se mrkne někdo z lidiček, kteří ICQ používají a když bude mít merlouška dobrou náladu, sejme i obrázek. :-)