Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s OS 64-bit

Uvažuji o pořízení 64-bit verze OS (nejspíše asi XP, ale není podmínkou). Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s funkčností běžného hardware/resp. ovladačů (ne TV karty atd.) a software (mail, office, atd., ne hry). Předem děkuji za odpovědi.

Win 2003 server v 64b verzi slapou pomerne dobre a pokud bude bezet jako server, tak nebudes muset prilis resit ovladace ( pokud jsou standartni serverovy hardware, tak na to ovladace stopro budou ) a ani programy, protoze serverovy software bud je mu to jedno a nebo uz jsou na tuto verzi pripravene. Na XP zapomen, 64b verze je nestabilni nedodelek. A taky zapomen, ze by sis na tom zahral.

Ovladače - pokud jedeš v hlavním proudu není problém. Na dvě giga bych to pro herní stroj nedoporučil. Medal of honor airbone se mi na Vista64bit zdá pomalejší než na XP, na Vista 32bit sem to nezkoušel. XP 64 bych rozhodně nekupoval když je vista 64...