Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s OS 64-bit

Uvažuji o pořízení 64-bit verze OS (nejspíše asi XP, ale není podmínkou). Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s funkčností běžného hardware/resp. ovladačů (ne TV karty atd.) a software (mail, office, atd., ne hry). Předem děkuji za odpovědi.

Win 2003 server v 64b verzi slapou pomerne dobre a pokud bude bezet jako server, tak nebudes muset prilis resit ovladace ( pokud jsou standartni serverovy hardware, tak na to ovladace stopro budou ) a ani programy, protoze serverovy software bud je mu to jedno a nebo uz jsou na tuto verzi pripravene. Na XP zapomen, 64b verze je nestabilni nedodelek. A taky zapomen, ze by sis na tom zahral.