Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hľadám program na tlač brožury A5

zdravim,
mozete mi poradit nejaky soft, v ktorom by som mohol vytlacit
brozuru formatu A4 - prelozenu na dve polovice "na lezato" t.j. aby bola potom vo formate A5 ?
Myslim tym cca 20 stran A4 prelozenych na polovicu a spojenych v strede zosivacimi sponami...
Aby sa to dalo listovat ako klasicka brozura vo formate A5.
Vdaka

Změna předmětu, původně: Brozura (host)

POkud to chápu, čísla A5 nepůjdou v té A4 za sebou. Asi bych to napsal normálně a pak vyexportoval do PDF "ručně" tak, že bych ručně definoval pořadí stránek.

Druhá věc je zanést to do nějakýho copy centra, tam na to mají mašinu, která tohle dokáže, pokud jim to vysvětlíš :-)

Pavel

Napadlo mě, že když to vytiskneš na A4 a naskládáš, že ty stránky budou vně "kratší" a ty uvnitř "čouhat".
By mě docela zajímalo, jestli na tohle není nějaký výpočet podle počtu stran, aby ty "vnější" měly o kousilínek větší vnitřní okraj. :-)

Hm, jedná sa mi o prípravu
tlačových hárkov tzv. "Hárkovú montáž".
Chcem vhodne umiestniť (vyradiť) jednotlivé
stránky požadovanej knihy alebo brožúry na tlačový
hárok (napr.A4)tak, aby po jeho zložení do knižnej zložky
boli jednotlivé stránky v logickom poradí.