Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hľadám program na tlač brožury A5

zdravim,
mozete mi poradit nejaky soft, v ktorom by som mohol vytlacit
brozuru formatu A4 - prelozenu na dve polovice "na lezato" t.j. aby bola potom vo formate A5 ?
Myslim tym cca 20 stran A4 prelozenych na polovicu a spojenych v strede zosivacimi sponami...
Aby sa to dalo listovat ako klasicka brozura vo formate A5.
Vdaka

Změna předmětu, původně: Brozura (host)

Napadlo mě, že když to vytiskneš na A4 a naskládáš, že ty stránky budou vně "kratší" a ty uvnitř "čouhat".
By mě docela zajímalo, jestli na tohle není nějaký výpočet podle počtu stran, aby ty "vnější" měly o kousilínek větší vnitřní okraj. :-)

Hm, jedná sa mi o prípravu
tlačových hárkov tzv. "Hárkovú montáž".
Chcem vhodne umiestniť (vyradiť) jednotlivé
stránky požadovanej knihy alebo brožúry na tlačový
hárok (napr.A4)tak, aby po jeho zložení do knižnej zložky
boli jednotlivé stránky v logickom poradí.