Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavenie monitora

kupil som lcd monitor samsung 2032,widescreen
a akosi mi nesedi nastavenie rozlisenia, teda monitor si to nastavil "sam" a akosi neprirodene "roztiahol obrazovku", co vyzera trochu neprirodzene, najviacej to vadi asi pri prezerani fotiek, kedy kazda fotka je vzdy roztiahnutejsia nez v skutocnosti,

da sa s tym nieco robit? alebo pri videscreen monitoroch to bude vzdy take roztahane?

No, to je tedy opravdu vtip, ale špatný vtip. Není ti to vůči tomu monitoru blbý, honit ho na nějaký udýchaný integrovaný šunce?! :-/ To si fakt nezaslouží. O DVI připojení ani nemluvě. Deska má volný AGP slot, ne? Tak proč nekoupíš nějakou odpovídající grafiku? Nebo možná by stálo za to omladit celou sestavu, jestli je tak stará jak vypadá...

Přesto, i ta intrewgrovaná by měla zvládnout větší rozlišení než jak tvrdíš 1024x768.

Supports high resolutions up to 1920x1440 Hi-colors, up to 2048x2048 texture size and Virtual screen up to 4096x4096

Ptám se tedy znovu - máš nainstalované správné ovladače pro tu grafiku?