Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor Acer AL1912 lcd se rozmazává, když začnu skenovat...čím to?

Neporadil by někdo co mám dělat pro to aby se mi monitor nerozmáznul, když dám náhled u skenování na Epson dx6050, tak se rozmázne totálně obraz, jako by se rozoztří a čím dál se to zahušťuje pohybem myši, nebo jinou prací.
Mám WinXp, Graf karta Radeon 9000 a monitor Acer lcd AL1912.
Děkuji za pomoc. Případně upřesním problém..

Jo, díky moc za ochotu to nějak řešit, zatím to testuji, no ovladače Omega a ATI Catilist se ze začátku nějak praly, tak teď už je to snad v pořádku, ale zatím nevidím zlepšení. Zkusím jiný monitor, ale řekl bych že ten je Ok. Děkuji Omega, ze začátku trochu byl problém, ale snad je už vše ok. Ale rozmazání stejné..
zkusit jiný soft pro skenování? jaký třeba? jiný než co byl k tomu dodaný jsem nepoužíval,
tak nevim,
Ještě jednou děkuji za pomoc.

Tak zatím jsem to nevyřešil, vyzkoušl jsem jiný monitor zkusil jsem starší CRT a tak to dělá, zkusil jsem vytáhnut z usb a nic, zkusil jsem to různě nastavovat a zkoušel jsem různé drivery pro grafiku a pro monitor, ale nic nepomohlo, jen když jsem si dal rozlišení 800*600, tak jsem si myslel, že je vyhráno, ale bohužel rozmazání se dostavilo akorát později, asi po jedné stránce oskenované bez problémů.
Ale je zajímavé, že to dělá jen pokud skenuji s náhledem, jinak se to nestane. Tak asi bude pošimraná grafická karta nebo nevim, asi to v tu chvilku prostě nezvládne.

Díky za tipy, co všechno mohu vyzkoušet vyměnit, bohužel mám možnost to ještě zkusit jen na jediném počítači, ale nejdřív musím převázt skenr z ním, tak až to udělám ozvu se.
A PSU, tak tomu nerozumí BFU, jako jsem já.Díky.::);-)

Tak jsem nakonec použil nějakou verzi VueScan a tam mi to žádné problémy nedělá, ale zase je to jen shareware, kde se vkládá do výsledku vodoznak. Ale první vlaštovka, že to nerozmazává!!
Takže problém je asi na straně driveru od Epson, nevím.
Jaký použít free soft na skenování?