Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MMC karta nelze přečíst

Ahoj, kopíroval jsem soubory v rámci karty, ale kopírování se zaseklo.
Nyní když kartu strčím do čtečky karet v PC i po restartu, tak ji vubec nenajde jako disk a nemůžu jí tedy zformátovat. Když jí strčím do foťáku, tak ten se jí snaží formátovat, ale pak napíše že ji nelze zformátovat. Když ji strčim do telefonu, tak napíše "karta není detekována".
Nevíte někdo co s tím?

Veľmi podobný problém som raz riešil, kolegovej dcére umrela mmc karta, tiež sa nedetekovala.
Vtedy mi pomohol BadCopy Pro - badcopy. Trial verzia ti síce dáta nezachráni, ale aspoň ukáže, čo sa zachrániť dá a či má zmysel sa tým vôbec zaoberať.

Mimochodom, tá úspešná záchrana fotiek ma neskôr kvalifikovala na správcu servera :) Nuž, medzi slepými je jednooký kráľom.