Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s instalaci Win Xp

zdravim všechny mam takovy problem už delši dobu a už si s tim nevim rady koupil jsem si novy harddisk a potřebuju na něj nainstalovat windows nikdy jsem s instalaci neměl problemy až ted!!
Windows nainstaluju bez jakych koliv problemu ale při povinem restartovani PC při instalaci kdy by mi pak měl najet windows se mi napiše DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER už opravdu nevim co s tim mam dělat mohl by mi někdo prosim poradit?? děkuju moc

je teda ten disk nastavený jako master?
máš nastavený disk c: jako active? zjistíš nabootováním z jakéhokoli partition manageru nebo z diskety s fdiskem - volba info
pokud je active v pořádku, nabootuj z instraalčného cd windows, zvol [r] pro repair console, zadej příkaz fixboot
edit: tak podle tw bych přidal radši i fixmbr - při zapnuté "virové" ochraně v biosu pc pípá, ale kvůli grafické instalaci windows není textové varování biosu na obrazovce vidět.