Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Školní úkol - hacknutí počítače.

Postup začíná tak, že prostě musíš zjistit něco o tom systémů, takže nmapem prozkoumáš tu jednotlivou IP adresu, zjistíš na jakém operačním systému to jede, jaké porty jsou otevřené a které ty můžeš jakoby zneužít a zjistit jakoukoli chybu v zabezpečení toho systému...jde třeba i jen o to získat seznam uživatelů...nemusí to být hned třeba heslo administrátora nebo tak...jestli mi rozumíš... (mam to pro kamaradku z ekonomky, nevite nekdo o nejake nejcastejsi chybe?). Jde to "hackovat pouze zevnitr skoly"... IP 10.96.250.216... za tipy dekuji.

loading...

Je to pry deravy jak cednik.

Tomu nevěř. Jakmile se ve školním počítači objeví skulina, běhen sekundy to zjistí elita školních hackerů a okamžitě:
-je to vydatně zavirováno
-jsou vymazány důležité soubory
-jsou změněná hesla administrátorů
-je nainstalováno tisíce "vtípků".

Lidé kteří mají stejný nebo podobný podpis jako já, nechávaji blízko PC s IP:10.96.250.216 záhadné CD s nápisem "Porno" či "Pravda o zabiti Kenedyho" 8-).

Pochopitelně ti nevětim ani slovo. Kamaradka je na nějaké netechnické škole a už jsem ji s ukolem pomáhla: Kopirovani cisel z Calc.exe to Wordu (pekne debilni priklad, v Calc Ctrl+c/oznaceni nefunguje, vsude jinde ve win ano..) Na takoveto urovni jsou PC znalosti na hum. skolach.