Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Školní úkol - hacknutí počítače.

Postup začíná tak, že prostě musíš zjistit něco o tom systémů, takže nmapem prozkoumáš tu jednotlivou IP adresu, zjistíš na jakém operačním systému to jede, jaké porty jsou otevřené a které ty můžeš jakoby zneužít a zjistit jakoukoli chybu v zabezpečení toho systému...jde třeba i jen o to získat seznam uživatelů...nemusí to být hned třeba heslo administrátora nebo tak...jestli mi rozumíš... (mam to pro kamaradku z ekonomky, nevite nekdo o nejake nejcastejsi chybe?). Jde to "hackovat pouze zevnitr skoly"... IP 10.96.250.216... za tipy dekuji.

Tak co bys chtěl.. hackovat něco není žádná sranda a navíc když je to školní úkol, tak už je to docela divný. Jestli je to pravda, tak ten učitel informatiky by asi zasloužil do držky :-/