Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domenovy kos, ako to vlastne funguje?

Mam takuto otazku. Mam adresu adresa@server.com. Na mailserveri server.com (neviem aky soft tam bezi, nic...) funguje domenovy kos. Povedzme, ze zmazem adresu adresa@server.com a o 24 hodin ju opat vytvorim. Co sa stane s emailami, ktore v okamihu medzi zmazanim a znovuvytvorenim adresy adresa@server.com budu odoslane na adresu adresa@server.com? Pridu tieto emaily do domenoveho kosa, alebo tieto emaily pridu s oneskorenim na adresu adresa@server.com, kto poradi? Vdaka.

Předpokládám, že doménový koš je pevně přiřazen k nějaké "nesmazatelné" a default adrese jako postmaster@tvujserver.com nebo abuse@tvujserver.com.
Pokud tedy neexistuje jakakoliv.adresa@tvujserver.com , měly by ty emaily automaticky přijít na tu default nesmazatelnou adresu a odtamtud si je můžeš vybírat. Totéž by se IMHO mělo stát, pokud na adresu tvého serveru přijde email na dočasně zrušenou adresu. Prostě adresa neexistuje, doménový koš ano -> šup do doménového koše.

Výhodou doménového koša je práve to, že neprídeš o žiadny mail poslaný na @server.com, takže ak ti niekto pošle mail na adresa@server.com a nie je pre ňu v tej dobe osobitná mail schránka tak sa presunie do koša (doménového samozrejme :-) ).

chodi tam dost bordelu (do domenoveho kosa)

Je dobré mít zapnuté nějaké filtry na došlou poštu, antispam, antivir apod. Což platí nejen pro doménový koš ;-)