Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Brother laserovou tlačiarňou

Dobrý deň,kúpil som laserovú tlačiareň HL-2030 a mám problém s tlačou.Z ľavej strany po celej výške vynechá asi 2cm,potom rozmaznane a trošku vykrivene sa objavia znaky a ďalej už tlačí po zbytku šírky všetko normálne.V čom môže byť problém? Ďakujem Fajd
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Otevřít vrata do drukarky, nahmatat válec, mírným přizvednutím a tahem směrem k sobě jej vysvobodit z tiskačky, pohlédnout naň a objevit navrchu umístěný jezdec (měl by být na kraji) a přejet s ním tam a zpět - opakovaně.
Vrátit do tiskárny.

Nepomohlo? Pak servis, tohle nebude na domácí opravování (a navíc ta tiskárna bude zřejmě v záruce).

Předpokládám používání originálního spotřebního materiálu - pokud je tam nějaký jiný, pak nejdříve vyměnit...