Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nero, CD, RAW

Ahoj.
Prosím o vysvětlení. NERO kopíruje datové disky ve formátu RAW. Filmy ale jsou v pořádku, a třeba CloneCD to nedělá.
Myslím si že tam je něco blbě nastavený, ale co?
tohle mi hlavy neberou
dík za každý nápad

Napřed: máš verzi NERA 6, ta je dobrá pro W98/ME ve verzi 6.*15,
pro W2000/XP/ si nainstaluj verzi 7, pro Vistu verzi 8 Nera.
Bez toho se nehneš, nějak jsem si nevšimnul tvého železa a softu.
O verzi 8 nevím dohromady nic, ale klidně ve verzi 7 použij:
Nero Express, v něm se přepojíš přes jeden klik kamkoliv.
Pokud si nenecháš při instalaci InCD a nemáš Alcohol nebo Daemon,
tak pravděpodobně budeš v pohodě. Odinstaluj taky CloneCD,
pokud chceš dojít na řešení. Doinstalace není žádný problém.