Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí myši

Z ničeho nic se mi začne kousat myš až úplně během 2 minut zamrzne.Systém Win XP Prof jde jedině ovládat klávesnicí.Po restartu se vždy opakuje vždy znovu.Myš jsem zkoušel jinou a to samé.

Tak to nakonec spravila úplně nová myš.Koupil jsem si optickou Genius USB.Když myš připojím pře USB tak po vypnutí počítače a znovuzapnutí myš nereaguje.Vždy ji musím jenom z USB vytáhnou a zase zastrčit a myš naběhne .Když jí připojím rovnou přes redukci do PS2 tak funguje normálně.Nevíte proč to USB takhle zlobí.

předtím problém s ps/2, teď usb :(
v biosu se podívej zda nejsou zakázané periferie.
mrkni se do správce zařízení v ovládacích nelech, že nejsou nikde žluté otazníky.
rozpomeň se jestli jsi instaloval z cd k mainboardu podporu pro tvůj chipset, nebo si stáhni od výrobce nový ovladač a pro jistotu přeinstaluj.