Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí myši

Z ničeho nic se mi začne kousat myš až úplně během 2 minut zamrzne.Systém Win XP Prof jde jedině ovládat klávesnicí.Po restartu se vždy opakuje vždy znovu.Myš jsem zkoušel jinou a to samé.

1) Jakou máš myš? Jestli je nějaká speciální, dostal jsi k ní asi ovladače - nainstaloval jsi je?
2) Jaké programy ti běží na pozadí v počítači? Neboli: s čím se to může "prát"?
3) Jsi si jistý, že v počítači nemáš viry, spyware ani jinou havěť?
4) Když jsi zkoušel tu jinou myš, připojoval jsi ji do stejného portu nebo do jiného? Doporučuju vyzkoušet jiný.

Ano redukcia sa predava, ale samozrejme ze fungovat nebude (u mysi ktora nevie pracovat s oboma rozhraniami PS2 aj USB, a ak by to mys vedela tak spravidla ma tu redukciu pribalenu).
P.S: aha az teraz sa mi nacitala ta linka :-[ tak to je samozrejme nieco ine (to je konvertor), ten fungovat bude, ale ako si pisal - kvoli cene je to nezmysel.

K té redukci: Patrně máš na mysli redukci USB konektoru obojetné myši na PS2 vidlici ku zastrčení do PS2 konektoru počítače. Tyto redukce jako mor zamořily počítačové prodejny, ale nějak jsem nepostřehl, že by se dělala opačná redukce, t.j. k uastrčení do USB konektoru počítače, aby se do ní strčila myš s konektorem PS2. Tím není řečeno, že by neexistovala, ale mám o tom silné pochybnosti (většinou se obojetná zařízení, t.j. klávesnice a myši USB/PS2 dělají s konektorem USB, co tedy vím).

Tak to nakonec spravila úplně nová myš.Koupil jsem si optickou Genius USB.Když myš připojím pře USB tak po vypnutí počítače a znovuzapnutí myš nereaguje.Vždy ji musím jenom z USB vytáhnou a zase zastrčit a myš naběhne .Když jí připojím rovnou přes redukci do PS2 tak funguje normálně.Nevíte proč to USB takhle zlobí.

předtím problém s ps/2, teď usb :(
v biosu se podívej zda nejsou zakázané periferie.
mrkni se do správce zařízení v ovládacích nelech, že nejsou nikde žluté otazníky.
rozpomeň se jestli jsi instaloval z cd k mainboardu podporu pro tvůj chipset, nebo si stáhni od výrobce nový ovladač a pro jistotu přeinstaluj.