Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak prekopirovat win XP z jednoho HDD na druhy?

Ahoj,

potrebuju poradit jak nejjednoduseji udelat preneseni obsahu HDD na jiny HDD.

1. Mam v ntb HDD s legalnima XP a je tam nahrany nejaky preload od IBM. Potrebuju toto vse presunout na novy a vetsi HDD i s tim preloadem, abych nemusel prochazet aktivacema win atd., jde to vubec udelat? Smaozrejme vim, ze si muzu udelat zalohu ghostem a nahrat to na novy HDD, ale nevim, jestli to prenese i tu aktivaci win a ten preload, ten preload tam chci, protoze je to dost dobra vec, kdyz se neco podela.

2.Take potrebuju vedet, jak zjistim, jestli je ten preload na HDD skryty a nebo ne?

3.Take nevim, jestli vubec ghost bude fungovat, kdyz stary HDD je 100gb a novy 250gb, mam pocit, ze to nepujde hodit obnovu z ghostu z HDD 100gb na HDD 250gb, pujde to?

Dik za rady

Takze veskere starosti byly zbytecne, diky Acronisu a ramecku je vse jak ma byt. Acronis to bez problemu hodil na HDD pripojeny pres USB, treba to umi i novy Ghost, ale ja mam verzi 9 a ta to bohuzel neumi. Klonovani bylo hodne rychle a jen doufam, ze zustaly WIN legalni, ale pri zkousce stahnuti WMP to slo. Kdybych vedel, ze je to tak jednoduche, tak jsem to zvladl vcera.