Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem znova problem s NB,tentoraz MSI EX600 (ovladace)

cafte.stiahol som ovladace z tejto stranky:
http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddet ail&type=driver&maincat_no=135&prod_no=1200
system je Win XP,takze podla toho som aj stahoval.ked som vsak instaloval driver na chipset,nic mi to nepomohlo.
nejde LAN a este par veci,ktore by v tom mali byt zahrnute.nemate nahodou niekto tento ovladac?
v com by mohla byt este chyba?

mas v tych XP servicepack?
Na sietovku potrebujes ovladac od realteku, ktory na tom webe nie je (je tam len pre vistu). Si to prejdi poriadne ten zoznam aby si vedel co potrebujes. Ke dtam nie je pre XP tak to neznamena ze to nepotrebujes, znamena to len ze cinan co tam tie ovladace na web cpal je debil a nedal tam ovladace pre XP.

A vysvetlil si mu ze takto to bude mat horsie ptz
a) nic tym neziska
b) povodne seriove cislo mu na tie Pro urcite pasovat nebude a pochybujem ze kupil kvoli tomu nove Win a bude mat teda mozne problemy pri windows update apod.
c) na webe nenajdes vsetky ovladace (napr. na bluetooth alebo nejake dalsie speciality), tak je dobre ak ma k tomu aspon CD s ovladacmi a nainstalovat ich z dodaneho CD (alebo vyextrahovat z recovery ale kto by sa s tym drbal, vid bod a)).

Vysvetli mi niekto preco ludia kupuju NB bez OS alebo s vistou ak chcu pouzivat Windows XP? Lebo toto ja do konca zivota nepochopim.

Protože Ti to firma prostě jinak neprodá. Kupoval jsem si ntbk Toshiba Satellite 10P a jiným způsobem než s Vistami to nešlo. Tak jsem si holt koupil XP, nainstaloval je (ntbk s nimi běží asi 5x rychleji) a doma mi zbyly Visty OEM na ho*no....

ehm, by som sa musel zblaznit kupovat toshibu este ked ani nemaju OS aky chcem. No ale ok.

priklad Dell
http://www1.euro.dell.com/content/products/compare. aspx/precn_notebooks?c=cz&cs=RC1077928&l=cs&s=pad
Operační systém
Originální Windows® XP Professional
Originální Windows® XP Home Edition

Operační systém
Originální Windows Vista® Ultimate
Originální Windows Vista® Business
Originální Windows® XP Professional